Neohodnoceno

Aromaterapie pro děti - Set sojových svíček

Set přírodních sojových svíček Aromaterapie nejen pro děti kombinuje 100% esenciální oleje, které díky svým účinkům prospívají dětem, ale i dospělým.

Skladem
Kód: 44
929 Kč 767,77 Kč bez DPH
Kategorie: Sójové svíčky

Svíčky:

  • Proti chřipce a nachlazení - obsahuje přírodní oleje, které pomáhají jednak při prevenci, tak i při počínajících onemocněních dýchacích cest. (ravensara, citron, eukalyptus citriodora, kleč, niaouli)
  • Koncentrace - podporuje soustředění a povzbuzuje při vyčerpání. (ravensara, lemongrass, litsea cubeba, smrk, verbena)
  • Proti úzkosti a stresu - napomáhá ke zklidnění a snižuje pocity úzkosti. (ravensara, ho-sho, levandule, mandarinka, petitgrain)

 

Výhradně z přírodního vosku ze sójových bobů, který neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani parafín a je biologicky odbouratelný.

Používáme směs 100% esenciální olejů určené k pomoci při řešení konkrétního zdravotního problému prostřednictvím aromaterapie.

Knoty jsou z BIO bavlny tkané v České republice. 

Hoří o polovinu pomaleji něž běžné parafínové svíčky stejné velikosti a při hoření se do ovzduší uvolňuje až o 99% méně sazí.

Naše svíčky jsou veganské neobsahují žádné živočišné produkty, nejsou testované na zvířatech.

Obsah svíčky je 250ml, sklenice je čirá s aluminiovým víčkem. 

Jelikož dbáme na každý detail, etikety tiskneme na recyklovaný papír a všechny naše skleničky mají atestaci na použití v potravinářství. Takže až vám svíčka vyhoří můžete skleničku využít v kuchyni k uskladnění třeba koření, čí oříšků :)

Vhodné pro děti od 3 let.