Platba a doprava

Přehled možností platby a dopravy vašich objednávek k Vám a jejich ceník. 

DOPRAVA

ČESKÁ POŠTA - Balík do Ruky - 130 Kč, doručení na Slovensko - 400 Kč

Česká pošta garantuje doručení balíku přímo do ruky a na vámi uvedenou adresu následující pracovní den po podání zásilky. O doručování balíku budete informováni přes SMS i e-mail.

V případě, že vás doručovatel nezastihne, zanechá ve vaší poštovní schránce lístek. Zásilka bude uložena na dodací poště po dobu 7 dnů. Poté bude odeslána zpět k nám.

Během těchto 7 dnů však můžete požádat poštu o opakované doručení zásilky či prodloužení úložní doby. Více na www.balikovarevoluce.cz. Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si v den odeslání můžete změnit místo i termín doručení zásilky dle aktuální potřeby.

 

PPL - 130Kč

Společnost PPL vám zboží přiveze rychle a spolehlivě kamkoli v ČR – domů i do zaměstnání. Balík vám bude dodán následující den poté, co ho expedujeme ze skladu. Doručení probíhá v pracovní dny mezi 8.00–18.00. O doručování zásilky budete informování den předem prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailu.

V den doručení obdržíte interaktivní SMS nebo e-mail s upřesněním času předání. Pokud vám termín doručení nebude vyhovovat, můžete jej změnit odpovědí na SMS.

ZÁSILKOVNA  Česká republika - 80Kč, Slovensko - 150Kč

Balík si můžete vyzvednou na vámi vybraném odběrném místě téměř kdekoliv v České republice. Jakmile bude balíček připravený, přijde vám informační e-mail nebo SMS. Zásilkovna.cz má limit 5 kg na zásilku. Pokud je objednávka větší, automaticky ji rozdělíme do více balíků. 

PŘI OBJENÁVCE NAD 1500 Kč DOPRAVA PO PRAZE ZDARMA

Větší objednávku Vám velmi rádi osobně dovezeme po Praze zdarma. Na čase dodručení se s Vámi vždy předem domluvíme a to buď prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Balíčky nejčastěji rozvážíme mezi 18:00 až 20:00.

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ NA NAŠEM ODBĚRNÉM MÍSTĚ ZDARMA

Vyzvednutí balíčku na našem odběrním místě Sinkulova 34, Praha 4 možné vždy jen po předchozí domluvě. V odběrném místě není možné platit hotově ani kartou, je možné vyzvedávat jen již zaplacené objednávky.

 

MOŽNOSTI PLATBY

PŘEVODEM NA NÁŠ ÚČET - 0Kč

Můžete využít jakýkoliv způsob převodu peněz na náš účet 2001623700/2010. Pro provedení platby potřebujete znát, vedle čísla účtu, přesnou částku a variabilní symbol. Variabilním symbolem je číslo vaší objednávky, které získáte v posledním kroku objednávky nebo se jej dozvíte z potvrzujícího e-mailu (po dokončení objednávky Vám automaticky odesíláme potvrzující e-mail s přehledným shrnutím a všemi potřebnými údaji). S vyřízením objednávky vždy čekáme, dokud se u nás částka nepřičte.

ONLINE PLATBA KARTOU - 0KČ

Při volbě platby kartou se dostanete do aplikace, kde zadáte požadované údaje a platbu potvrdíte. My se ihned dozvíme, že byla platba provedena a můžeme obratem expedovat zboží.

Nemusíte mít přitom strach, že byste přišli o peníze. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou vaší banky a nikdo jiný než vy a banka je nevidí. Platby kartou jsou zabezpečeny systémem 3D Secure.

DOBÍRKA ČESKÁ POŠTA - 50Kč

Zboží bude Českou poštou doručeno na vámi udanou adresu, pokud zvolíte jako způsob přepravy Balík do ruky, nebo bude uloženo na vybrané pobočce České pošty v případě Balíku na poštu.

Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku (platba v hotovosti, na pobočkách pošty pak rovněž prostřednictvím vybraných typů platebních karet).

DOBÍRKA PPL - 50Kč

Přepravní společnost PPL doručuje balíky obvykle do 24 hodin od přijetí zásilky do přepravy. Doručuje v pracovní dny mezi 8:00 a 18:00 po celé ČR. Jestliže je balíček doručován na soukromou adresu, obdržíte SMS o času doručení vaší zásilky. Platit můžete v hotovosti, ale také kartou. Každý kurýr má u sebe terminál pro platební karty, dobírku tedy můžete pohodlně zaplatit u něj.