Platba a doprava

Přehled možností platby a dopravy vašich objednávek k Vám a jejich ceník. 

DOPRAVA

ČESKÁ POŠTA - Balík do Ruky - 130 Kč, doručení na Slovensko - 400 Kč

Česká pošta garantuje doručení balíku přímo do ruky a na vámi uvedenou adresu následující pracovní den po podání zásilky. O doručování balíku budete informováni přes SMS i e-mail.

V případě, že vás doručovatel nezastihne, zanechá ve vaší poštovní schránce lístek. Zásilka bude uložena na dodací poště po dobu 7 dnů. Poté bude odeslána zpět k nám.

Během těchto 7 dnů však můžete požádat poštu o opakované doručení zásilky či prodloužení úložní doby. Více na www.balikovarevoluce.cz. Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si v den odeslání můžete změnit místo i termín doručení zásilky dle aktuální potřeby.

 

PPL - 130Kč

Společnost PPL vám zboží přiveze rychle a spolehlivě kamkoli v ČR – domů i do zaměstnání. Balík vám bude dodán následující den poté, co ho expedujeme ze skladu. Doručení probíhá v pracovní dny mezi 8.00–18.00. O doručování zásilky budete informování den předem prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailu.

V den doručení obdržíte interaktivní SMS nebo e-mail s upřesněním času předání. Pokud vám termín doručení nebude vyhovovat, můžete jej změnit odpovědí na SMS.

 

ZÁSILKOVNA  Česká republika - 80Kč, Slovensko - 150Kč

Balík si můžete vyzvednou na vámi vybraném odběrném místě téměř kdekoliv v České republice. Jakmile bude balíček připravený, přijde vám informační e-mail nebo SMS. Zásilkovna.cz má limit 5 kg na zásilku. Pokud je objednávka větší, automaticky ji rozdělíme do více balíků. 

 

MOŽNOSTI PLATBY

PŘEVODEM NA NÁŠ ÚČET - 0Kč

Můžete využít jakýkoliv způsob převodu peněz na náš účet 2001623700/2010. Pro provedení platby potřebujete znát, vedle čísla účtu, přesnou částku a variabilní symbol. Variabilním symbolem je číslo vaší objednávky, které získáte v posledním kroku objednávky nebo se jej dozvíte z potvrzujícího e-mailu (po dokončení objednávky Vám automaticky odesíláme potvrzující e-mail s přehledným shrnutím a všemi potřebnými údaji). S vyřízením objednávky vždy čekáme, dokud se u nás částka nepřičte.

ONLINE PLATBA KARTOU - 0KČ

Při volbě platby kartou se dostanete do aplikace, kde zadáte požadované údaje a platbu potvrdíte. My se ihned dozvíme, že byla platba provedena a můžeme obratem expedovat zboží.

Nemusíte mít přitom strach, že byste přišli o peníze. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou vaší banky a nikdo jiný než vy a banka je nevidí. Platby kartou jsou zabezpečeny systémem 3D Secure.

DOBÍRKA ČESKÁ POŠTA - 50Kč

Zboží bude Českou poštou doručeno na vámi udanou adresu, pokud zvolíte jako způsob přepravy Balík do ruky, nebo bude uloženo na vybrané pobočce České pošty v případě Balíku na poštu.

Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku (platba v hotovosti, na pobočkách pošty pak rovněž prostřednictvím vybraných typů platebních karet).

DOBÍRKA PPL - 50Kč

Přepravní společnost PPL doručuje balíky obvykle do 24 hodin od přijetí zásilky do přepravy. Doručuje v pracovní dny mezi 8:00 a 18:00 po celé ČR. Jestliže je balíček doručován na soukromou adresu, obdržíte SMS o času doručení vaší zásilky. Platit můžete v hotovosti, ale také kartou. Každý kurýr má u sebe terminál pro platební karty, dobírku tedy můžete pohodlně zaplatit u něj.

Zpět do obchodu