Moje hygge svíčky

Je za námi skvělý pražský Dyzajn market, kde v našem stánku hrály hlavní roli vonné svíčky Moje hygge. Byly jsme překvapené zájmem o ně, o jejich výrobu, složení a strašně nás bavilo, tohle všechno s vámi sdílet. Je načase Vám všem naše svíčky důkladně představit.

 

S nápadem, že se pustíme do výroby vlastní řady vonných svíček přišla Bára. Do našeho připravovaného Hygge Boxu jsme sháněly tu nejlepší svíčku, která by byla co nejvíc Hygge, testovaly jsem, nakoupily jsme desítky různých druhů, ale nic nás nezaujalo. Tak jsme se do toho pustily samy a tak jsou svíčky Moje Hygge čistě naše ruční výroba.

 

Jak to teda děláme?

Používáme výhradně 100% přírodní vosk ze sójových bobů, který neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani parafín a je biologicky odbouratelný.

Další předností tohoto vosku je, že hoří o polovinu pomaleji něž běžné parafínové svíčky a při hoření se do ovzduší neuvolňují žádné škodliviny ani saze, nezvyšuje množství CO2 v místnosti.

Roztavený je dokonce vhodný i pro aplikaci na pokožku.

Naše svíčky jsou veganské neobsahují žádné živočišné produkty.

Používáme jen 100% esenciální oleje, které vydrží vonět po celou dobu hoření a mají aromaterapeutické účinky.

Knoty jsou z BIO bavlny.

Jelikož dbáme na každý detail, etikety tiskneme na recyklovaný papír a všechny naše skleničky mají atest na použití v potravinářství. Takže až vám svíčka vyhoří můžete skleničku využít v kuchyni k uskladnění třeba koření, čí oříšků :).

 

Pořád vymýšlíme nové druhy, testujeme oleje, jejich vůně. Koukněte k nám na eshop, určitě si vyberete tu svou!

 

Krásné jarní dny,

Bára a Simona

Zpět do obchodu