Snídaně sama se sebou

Jakmile se naskytne ta vzácná příležitost beru sama sebe tak trochu na rande. Chovám se k sobě hezky a ohleduplně, věnuju si čas a pozorně si naslouchám. Zní to divně? To mě netrápí, já si to prostě zasloužím.

Užít si nerušenou chvíli sama se sebou čím dál víc považuji za neocenitelnou (obzlášť s přibývajícím počtem dětí). Beru to jako možnost si tak trochu pokecat a zeptat jak se vlastně mám já jako Simona. Samozřejmě netrpím samomluvou, ale jen tak si sedím, koukám na lidi okolo sebe a hlavně se usmívám. Užívám si tlumený mumraj okolo sebe a těším se z toho, že nic nemusím, jedině snad si vybrat ten nejlepší dort nebo jako dneska rýžovou kaši s mandlovým mlékem a mangem. Za tenhle výběr se musím dnes ráno obzvlášť pochválit.

Každý by se měl občas odměnit a pohladit se na duši a taková osobní snídaně je jeden z mých oblíbených způsobů prožívání Hygge.

Ps. Právě jsem zjistila, že mám naruby triko, dneska bude skvělý den!

 

Dnes jsem zašla do Smetanaq a rozhodně nelituji, kam na snídani chodíte rádi Vy?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení